Каллас і Сійярто: Очільники міністерств ЄС мають зосередитися на служінні Європі, а не на інтересах Росії.

Високопосадовиця Європейського Союзу Кая Каллас висловила незадоволення щодо дій угорського міністра закордонних справ Петера Сійярто, який надіслав доповідь своєму російському колезі Сергію Лаврову.

Цю інформацію вона озвучила під час пресконференції, яка відбулася в рамках виїзного неформального засідання Ради ЄС з питань зовнішньої політики в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Висловлюсь лаконічно: міністри Європи повинні діяти в інтересах Європи, а не Росії", - підкреслила Каллас.

Як повідомлялося Укрінформом, журналісти представили розслідування, яке вказує на те, що міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто інформував свого російського колегу Сергія Лаврова про дії, які він здійснював для того, щоб Євросоюз зняв санкції з Гульбахор Ісмаїлової, сестри підсанкційного російського олігарха Алішера Усманова.

Сійярто висловив звинувачення на адресу іноземних спецслужб, стверджуючи, що вони здійснюють прослуховування його телефону.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.