Славутицька міськрада визначила пріоритети на 2019 рік

Славутицька міськрада визначила пріоритети на 2019 рік

На загальноміській нараді, що відбулась 8 січня у місті Славутич (Київська область) було визначено пріоритетні завдання на поточний рік.

До них увійшли сім головних напрямків. Перш за все, це покращення медичного забезпечення, залучення фахівців, у тому числі, шляхом надання лікарям службового житла.

Розвиток освіти. Тут головним напрямком є впровадження принципів нового освітнього простору. Особливу увагу буде приділено інклюзивній освіті і створенню енергетичного коледжу.

Дуже важливим є для Славутича осучаснення інфраструктури міста, оновлення ФОКів та басейнів. До Дня міста у червні тут планують встановити штучне покриття для футбольного поля.

Також турбує містян проблема трьох недобудов. Впродовж 2019 року міська влада планує прийняти юридично обгрунтовані рішення про знесення або добудову, що буде узгоджено з громадою Славутича.

Осучаснення міського простору розвиватиметься згідно з програмою «Безпечне місто». Вона передбачає створення системи відеоспостереження, що має покращити криміногенну ситуацію. Фінансування ведеться коштом гранту.

Забезпечення соціального захисту – найбільш масштабна ділянка. Тут головними напрямками роботи стануть впровадження «Картки славутичанина», перехід на монетизацію пільг та електронні розрахунки, що унеможливлює зловживання, надання земельних ділянок учасникам бойових дій на сході України.

В планах благоустрою міста продовжиться ремонт дорожнього покриття, капітальні ремонти доріг, розбудова мережі велодоріжок.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *