Голова КОДА відвідав Сквирський район

Голова КОДА відвідав Сквирський район

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук побував з робочою поїздкою у Сквирському районі Київщини.

Тут він перевірив наявність медикаментів по програмі «Доступні ліки» в аптечному пункті  Сквирської центральної районної лікарні та дав доручення терміново замінити комп’ютер для забезпечення населення доступними ліками за пільговими програмами. Крім того, голова КОДА побував у дитячому садку №5 міста Сквира, на поганий стан якого скаржились батьки. Олександр Терещук відзначив, що будівля потребує ремонту, зокрема, заміни вікон.
За підсумками візиту на Сквирщину очільник КОДА провів робочу нараду, на який обговорив с депутатами облради, керівниками підрозділів ОДА та представниками місцевої влади найбільш проблемні питання. Зокрема, йшлося про екологію регіону, інфраструктуру, транспорт та наповнення бюджету.

«Сьогодні від нас залежить, як ми будемо жити завтра. Влада працює, щоб забезпечити комфорт кожному жителю Київщини. Я відкритий до вас, приїжджаю, слухаю та намагаюсь вирішити питання максимально оперативно. Але громада також має братись до справи. Тільки спільною працею ми зможемо змінити наше життя на краще», – підкреслив керівник області Олександр Терещук.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *