Зеленський розпорядився негайно закрити всі гральні зали (ФОТО)

 

Президент України Володимир Зеленський розпорядився негайно закрити всі гральні зали. Про це йдеться на офіційній сторінці очільника держави в Facebook.

«Верховна Рада провалила ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу. Ми знаємо, хто за цим стоїть. Не хочете грати за прозорими правилами? Не хочете працювати цивілізовано і платити в бюджет? Що ж, давайте по-іншому. Відсьогодні негайно закриваємо всі гральні зали», – написав він.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Вже 20 грудня силовики почали припиняти діяльність гральних закладів на всій території України.

Тільки на Київщині зупинено незаконну діяльність 14 гральних закладів. Такі дані оприлюднені на сторінці поліції Київської області в Facebook. Загалом правоохоронці області вилучили більше 260 одиниць комп’ютерної техніки. Усе обладнання буде відправлено на проведення відповідних експертиз.

Всього поліція закрила понад 5300 гральних закладів у всіх регіонах України, вилучила обладнання приблизно на 50 мільйонів гривень.

В свою чергу, Служба безпеки України встановила, де функціонують підпільні казино та гральні заклади, які «кришуються» правоохоронцями. Відбуваються обшуки, розпочато низку кримінальних проваджень.

Фото: Facebook/СБУ

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві рекламу лото демонтували з поліцією.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також