Затриманого в Польщі на вимогу РФ Ігоря Мазура передано на поруки Генконсула України

 

Затриманого у Польщі на вимогу РФ Ігоря Мазура передано на поруки Генконсула України. Про це написала Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

За її інформацією, українця Ігоря Мазура передано на поруки Генерального консула України в Любліні. На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту він буде проживати в Генеральному консульстві.

«Наголошую, всі, хто займається питаннями звільнення та повернення додому нашого громадянина докладають максимум зусиль, аби він не став заручником політичної помсти РФ. Боротьба за долю нашого співвітчизника триває. Тому, спільні дії, підтримка суспільства та розголос в інформаційному просторі допоможе зламати плани нашого ворога, та швидше повернути Ігоря Мазура на Батьківщину», – написала Денисова.

Ігор Мазур (позивний «Тополя» ) – один з лідерів «УНА-УНСО», співробітник секретаріату Уповноваженого з прав людини ВРУ, свого часу очолював осередок «Правого сектора» Київщини, брав участь в антитерористичній операції на Донбасі, є одним із засновників «Руху опору капітуляції». 

Був затриманий поляками на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Слідчого комітету РФ в Інтерпол про міжнародний розшук. Його обвинувачують в участі в боях на площі «Мінутка» в Чечні під час Першої чеченської війни.

Свого часу за звинуваченнями в участі в Першій чеченській проти федеральних військ були затримані й засуджені в РФ Микола Карпюк та Станіслав Клих.

Мазур їхав у Польщу на запрошення віцеспікерки польського Сейму Беати Мазурек.

Фото: Facebook/Людмила Денісова

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Донбасі під час «перемир’я» загинуло двоє українських бійців.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також