Зеленський звернувся до українців через коронавірус

 

Сьогодні, 20 березня, Володимир Зеленський звернувся до українців через ситуацію з поширенням нового коронавірусу.

Про це повідомляє офіційний сайт ОПУ. Зеленський повідомив радісну звістку про першого українця, який одужав після коронавірусу. Чернівчанина сьогодні випишуть з лікарні. Також Володимир Зеленський сказав, що у найближчі дві доби в Україну з Китаю доставлять 10 мільйонів лабораторних тестів, 10 апаратів штучної вентиляції легень, 1 мільйон захисних масок, 400 тисяч експрес-тестів та 10 тисяч літрів дезінфекційоної рідини.

Крім того, він повідомив про домовленості з Угорщиною та Польщею про транзитні коридори для повернення українців з-за кордону. Зокрема, з Перемишля  3 тисячі українців сьогодні повернуться на 5 спецпотягах. Всі вони пройдуть медичне обстеження та мають піти на самоізоляцію.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Зеленський також закликав українців утриматись від зайвих контактів та залишатись вдома, щоб стримати розповсюдження епідемії нового коронавірусу, та тим самим допомогти лікарям, які у цей важкий час залишаються на своїх робочих місцях.

Також Володимир Зеленський закликав зателефонувати літнім людям, забезпечити їх продуктами та закликати їх залишатись вдома.

Він відзначив, що Україна не може допустити, щоб на новий коронавірус захворіло мільйон осіб, адже цього не витримає жодна система охорони здоров’я. На закінчення Зеленський побажав всім українцям 36,6.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Зеленський зустрівся з головою Тернопільської ОДА.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також