Зеленський зустрівся з молодими науковцями

 

Сьогодні, 13 лютого, Володимир Зеленський зустрівся з  лауреатами премії президента України для молодих вчених за 2019 рік. 

Про це повідомляє офіційний сайт ОПУ. Він вручив лауреатам свідоцтва, почесні нагрудні знаки та премії. Зеленський відзначив, що люди є найбільшим скарбом України і підкреслив, що українські науковці відрізняються не лише талантом та працьовитістю, але й розумом та креативністю.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Лауреатами цьогорічної премії стали 40 наукових робіт у сферах інфраструктури, енергетики, оборони, сільського господарства, медицини, екології, кібербезпеки тощо. Ці роботи модернізують процеси, дозволяють державі потенційно зекономити або заробити мільярди гривень. Саме тому Зеленський повідомив про намір змінити концепт заходу. За його словами, роботи переможців мають бути широко впроваджені, у тому числі, на українських підприємствах. Зеленський також наголосив на необхідності партнерства між наукою, владою та бізнесом.

«Це стосується фінансування, розвитку нових досліджень, маркетингу наукових ідей та впровадження цих ідей у життя. Ми повинні надати імпульс для розвитку української науки. Відкрити Україні та світу наших нових Сікорських, Вернадських, наших Корольових», – зауважив Володимир Зеленський.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що сенатори США зустрінуться з Зеленським у Києві.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також