Збираємо продукти до новорічного столу з «АТБ»! Чудовий спосіб уникнути святкової суєти та заощадити

 

Напередодні новорічних і різдвяних свят найбільша за багатьма показниками торговельна мережа України переходить на особливий графік роботи. Для зручності більш ніж чотирьох мільйонів клієнтів «АТБ», у тому числі й жителів нашого Києва, супермаркети працюватимуть без вихідних і свят. Понад 3,5 тисячі гарантовано свіжих продуктів до новорічного столу будуть доступні за максимально вигідними цінами у будь-який день тижня в зручний час. Крім того, напередодні свят у всіх магазинах лідера вітчизняного ритейлу стартує акція «Новорічні знижки “АТБ”», яка порадує покупця  грандіозним цінопадом. З 16 грудня до 21 січня включно в магазинах «АТБ» покупцям пропонують неймовірні знижки – до 45% практично на всі групи товарів! Акційні продукти позначені спеціальними цінниками. У цьому разі складно буде відшукати неакційний! Повний список акційних товарів, на які поширюються новорічні знижки «АТБ», можна подивитися на сайті.

Також залишаються чинними інші вже добре знайомі покупцям акції, такі як «Економія», «7 днів», «Товар дня» (до -50%) і т. д. При цьому ціни на якісні продукти та товари першої необхідності в магазинах торговельної мережі «АТБ» завжди нижчі за середньоринкові на 10–15%.

Нинішні ж новорічні мегазнижки зроблять доступнішими навіть улюблені імпортні делікатеси до новорічного столу. 

«Ми системно підходимо до питань, які важливі для більш ніж чотирьох мільйонів наших покупців – це комфорт, гарантована якість і доступні ціни. Ефективно вирішувати ці завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних рішень і створенню додаткових клієнтських сервісів», – повідомив Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Магазини «АТБ» (у 24 областях України, включаючи й нашу Київську, відкрито вже 1186 таких маркетів) готові радо обслужити клієнта в будь-який зручний час: сім днів у тиждень, без вихідних, свят, переобліків, перерви на обід. Такий режим роботи в комбінації зі зручним розташуванням магазину, просторими паркуваннями, сучасною викладкою товарів, лаконічним дизайном торгових залів і гарантовано якісними товарами максимально відповідає вподобанням споживачів. Варто також зазначити, що в обласних центрах і великих населених пунктах (наприклад, у нашій Київській області функціонує понад 300 супермаркетів) багато дискаунтерів «АТБ» працює у режимі 24/7. Це особливо актуально в період новорічних і різдвяних свят, коли українці традиційно готуються до сімейного застілля. Щоб запастися гарантовано свіжими та безпечними продуктами за доступними цінами в «АТБ», немає необхідності спеціально підбирати час –  купити продукти в столиці можна в будь-який зручний момент.

«Бажаючи не підвести мільйони своїх клієнтів і забезпечити їм максимальний комфорт, керівництво компанії ухвалило рішення стосовно того, що всі торговельні підприємства корпорації «АТБ» у святкові дні продовжать працювати цілодобово. Це дозволить кожному нашому клієнтові комфортно підготуватися до свят і відпочивати, поповнюючи свій продовольчий кошик якісними та безпечними товарами», – поділилася Наталія Шаповалова, генеральний директор ТОВ «АТБ-Маркет».

Важливо також сказати, що цього року не залишаться без улюблених продуктів навіть ті, у кого не вийде перед святами знайти час на похід до магазину. Навесні поточного року відкрився перший у країні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Тепер улюблені продукти можна замовити онлайн. Увесь процес приймання замовлення, його обробки та доставки товарів на зазначену клієнтом адресу найчастіше займає навіть менше часу, ніж ми зазвичай очікуємо кур’єра з піцою. Такий сервіс не тільки дозволив мільйонам українців, включаючи й киян, підтримувати гідний рівень життя в умовах суворого карантину, але й продовжує мати великий успіх після його скасування.

Крім того, в «АТБ» в 2020-му з’явився сервіс попереднього замовлення. Покупцеві тепер не треба витрачати час на пошуки продуктів у торговому залі –  можна заощадити час і мінімізувати контакти з іншими покупцями, зібравши свій продуктовий святковий набір онлайн і вибравши будь-який магазин Києва й області, де його потім хочеться одержати. До того моменту, коли клієнт прийде в маркет, його пакет із продовольством буде вже готовий. Слід оплатити його, але також це можна зробити онлайн і просто показати чек у спеціально відведеній зоні магазину. Увесь цей процес займе близько п’яти хвилин. Погодьтеся, це швидко, просто, безпечно та зручно, що особливо важливо в період передноворічної суєти.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також