“Нова пошта” запустила регулярні авіарейси з США та Китаю

 

“Нова пошта Глобал” оголосила про запуск регулярного вантажного авіасполучення з Китаєм і Сполученими Штатами Америки. Дочірня компанія “Нової пошти” буде доставляти в нашу країну товари, які українці придбали на онлайн-майданчиках зазначених країн. У зворотному напрямку полетять посилки на експорт.

Чотири рейси за маршрутом Варшава – Нью-Йорк – Варшава здійснюють європейські авіакомпанії Lufthansa і LOT. Ще один щотижневий прямий рейс Київ – Нью-Йорк – Київ дістався МАУ. Один щотижневий рейс з Китаю (і назад) “Нова пошта Глобал” запустила у співпраці з SkyUp.

Перший рейс цієї авіакомпанії вже доставив для наших клієнтів тисяча вісімсот одну посилку загальною вагою 17 т, серед яких як індивідуальні замовлення, так і комерційні вантажі. І це лише частина відправлень, які “Нова пошта Глобал” щотижня доставляє до України з Китаю. З США в середньому за тиждень ми доставляємо майже 25 тис. посилок вагою понад 38 т, – заявив генеральний директор компанії “Нова пошта Глобал” Юрій Беневітський.

За даними логістичного оператора, кількість замовлень з США за січень-березень 2020 р. зросла в 4,7 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. Таке зростання в компанії пояснили співпрацею з американським онлайн-магазином iHerb, яка розпочалася рік тому. Тільки за перший квартал 2020 р. через цей магазин “Нова пошта Глобал” доставила 230 тис. посилок загальною вагою 360 т.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Україні карантин продовжать до 22 червня.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також