НБУ не надсилає смс-повідомлень щодо виплати 1000 грн пенсіонерам

 

Пенсійний фонд України повідомив про розсилку фальшивих смс-повідомлень від імені НБУ щодо виплати 1000 грн у зв’язку із карантином.

ПФУ звертає увагу людей похилого віку на те, що під час карантину шахраї активізували свою неправомірну діяльність.

Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, – це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 грн у зв’язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики.

Таким чином зловмисники, користуючись складною ситуацією в країні, намагаються спекулювати на довірі українців, спонукають пенсіонерів телефонувати та вводять їх в оману з метою заволодіти коштами.

Пенсійний фонд попереджає та застерігає українців бути пильними та не вестись на провокації.

Усі офіційні виплати від держави, в тому числі одноразова допомога в розмірі 1000 грн пенсіонерам, у яких пенсія становить менше 5 тис. грн, будуть здійснюватися виключно шляхом перерахування коштів на рахунки в уповноважених банках або доставлятимуться пенсіонерам листоношами “Укрпошти”.

Про початок таких виплат Фонд повідомить невідкладно.

Перш ніж робити поспішні кроки, радимо телефонувати до Контакт-центру ПФУ за номерами: 0-800-503-753(044) 281-08-70(044) 281-08-71.

Прийом дзвінків здійснюється з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, де в Києві за потреби можна оформити паспорт.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також