Керівник Прем’єр-ліги Томас Грімм вирішив не переобиратися на другий строк

 

На початку квітня закінчився термін повноважень президента української Прем’єр-ліги Томаса Грімма. В інтерв’ю програмі “Великий футбол” швейцарський фахівець розповів, як йому працювалося в Україні.

Ми хотіли привнести філософію тісної співпраці між лігою, асоціацією та клубами, як в Швейцарії, яка змогла перейти на нові економічні рейки. Озираючись назад, можу сказати, що старанно працював у цьому напрямку на посаді президента Ліги. Намагався пояснити клубам, як має виглядати нова ліга, – зазначив Грімм.

Найбільш негативний момент в моїй роботі – підписання контракту з єдиним телетранслятором. Ми запропонували єдиний пул, клуби погодилися, а потім раптово частина з них відмовилася від участі, не захотіла виконувати правила. Я як президент не міг змусити їх виконувати їх же обіцянки. Я чув різні пояснення від клубів, чому вони так зробили. Подейкували, що клуби, які відмовилися від єдиного Телепулу, мали відношення до Ігоря Коломойського, який є власником групи телеканалів. Мені розповідали, що він мав інше уявлення щодо пулу. Але всі мої спроби з ним зустрітися завершилися невдачею. Це було неможливо. У нього не було часу або були більш важливі справи, – підкреслив президент Прем’єр-ліги.

Два роки тому я починав працювати в цьому проекті з Маркіяном Ключковським. Ми починали разом і повинні були закінчити разом. Через низку обставин, Маркіян раніше відійшов від справ. А він був моєю правою рукою, вів оперативну діяльність ліги, спілкувався з клубами. Без нього я вирішив не йти на перевибори. Інша причина – мені не вдалося створити єдиний Телепул, – наголосив він.

Вплив УАФ? Це абсолютний нонсенс. Кожен, хто мене давно знає, може підтвердити: на мене неможливо впливати. Всі рішення УПЛ приймалися відповідно до Статуту ліги, – сказав Грімм. – Відповідно, президенти Асоціації та УПЛ мають тісно співпрацювати. Так, ми часто сперечалися, але стовідсоткове рішення було за лігою. Те, що я був залежним від когось – неправда.

Найбільшою проблемою в Україні був мовний бар’єр. Тому, я найчастіше спілкувався з представниками Шахтаря та Динамо – паном Палкіним і паном Суркісом. З останнім я бачився понад 10 разів за ці два роки. Завжди ці зустрічі проходили в дружній атмосфері. Так, у нас були різні погляди, але я завжди поважав його думку. Але, коли ми доходили до питання про єдиний пул, я завжди переконував в його необхідності. Але мені це не вдавалося. Хоча УПЛ і Динамо могли заробити непогані гроші, але у Суркіса були свої аргументи.

Моя велика зарплата? Я цим чуткам ніколи не надавав значення та не знаю, звідки вони беруться. Я іноземний фахівець і з цієї категорії мене й оцінювали. Половину моєї зарплати платила УАФ, половину – УПЛ. Для іноземних експертів це звичайні гроші. Я отримував ті самі кошти, що і на посаді в швейцарській лізі, – додав Грімм.

Раніше “Столичний регіон” писав, Київський напівмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON оголосив нові дати.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також