Карантин в Україні: Зеленський очолив Координаційну Раду для боротьби з коронавірусом

 

Сьогодні, 16 березня в Україні було створено Координаційну раду для протидії розповсюдження нового коронавірусу, яку очолив Володимир Зеленський.

Головне завдання нового органу – швидко реагувати на кризові ситуації, пов’язані з епідемією нового коронавірусу. Рада матиме право отримувати інформацію та документи від органів місцевого самоврядування, підприємств та установ, запрошувати на свої засідання представників міністерств та відомств, керівників державних підприємств. Секретарем Консультативної ради призначено Кирила Тимошенка.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Також до складу Консультативної ради з протидії корона вірусу увійшли: голова ОПУ Андрій Єрмак, перший помічник Зеленського Сергій Шефір, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, очільник МВС Арсен Аваков, голова МЗС Дмитро Кулеба, секретар РНБО Олексій Данилов, очільник Держпогранслужби Сергій Дейнеко, міністр охорони здоров’я Ілля Ємец, міністр інфраструктури Владислав Криклій, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, міністр оборони Андрій Таран та начальник Генштабу України Руслан Хомчак.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, як минув Марш патріотів до Дня добровольця у Києві.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також