Прем’єр-міністр Гончарук подав у відставку?

 

На telegram-каналі «Легітимний» з’явилася інформація з посиланням на джерело в Офісі Президента про те, що Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку і Зеленський може підписати його вже найближчим часом.

Інформація з’явилися на фоні появи на анонімному YouTube-каналі запису прослушки з Кабміну, на якому чути, як Гончарук, заступник голови Національного банку Катерина Рожкова, міністр фінансів Оксана Маркарова та інші перед нарадою у Президента щодо стану української економіки нібито обговорюють, що йому казати. 

Під час розмови Гончарук нібито визнає, що є «повним профаном в економіці», а у Президента – «примитивне бачення економічних процесів».

У той же час, на запису звук іноді не співпадає з титрами – як в окремих словах, так і за змістом у цілому, пише «Українська правда». Тож багато хто засумнівався в достовірності аудіозапису.

У пресслужбі Кабміну вже відреагували на черговий «касетний скандал». Тут заявили, що не мають інформації щодо справжності жодного аудіо чи відео запису, що розповсюджуються в мережі Інтернет.

«Інформація щодо заяви про відставку Прем’єр-міністра не відповідає дійсності», – йдеться в повідомленні на сайті Кабінету міністрів України.

Пізніше на «Легітимному» з’явилася інформація з посиланням на власні джерела про те, що на фракції партії «Слуга народу» відбулося голосування за недовіру прем’єру:

«ЗА» проголосувало трохи більше 10 чоловік, всі з орбіти Ігоря Коломойського. Ці депутати після невдалого голосування покинули залу. Схоже, що «заколот» зазнав фіаско і фракція проголосувала довіру прем’єру».

Фото: actual.today

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Зеленський доручив зробити «Феофанію» доступною для всіх українців.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також