Зеленський після зустрічі з аграріями Київщини закликав уряд підтримати вітчизняного сільгоспвиробника (ВІДЕО)

 

Президент України Володимир Зеленський відвідав село Красна Слобідка, що на Обухівщині. Про це повідомляється на офіційному сайті очільника держави.

Під час спілкування місцеві аграрії розповіли Президенту, що через правки про скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку (так звані «соєві правки»), які були внесені у Податковий кодекс України у 2017–му році, малі та середні виробники втратили можливість експортувати цю продукцію та отримувати бюджетне відшкодування ПДВ. Адже фермери з невеликою площею землі не можуть сформувати експортну партію сої та ріпаку й змушені збувати продукцію переробникам на невигідних умовах.

Новини Києва та Київщини в твоєму телефоні. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький на питання Зеленського про стан справ в цій сфері повідомив, що у парламенті вже зареєстровано законопроект № 2446 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур». Документ передбачає підтримку вітчизняних сільгоспвиробників, зокрема, виробників сої та ріпаку.

«Ми ж з вами вже зустрічалися кілька разів, ви нам малювали схему, як підтримувати вітчизняного фермера, а про ці правки нічого не казали… Зверніться до Арахамії (ред. – голова фракції партії «Слуга Народу»), зберіть ключових голів фракцій, щоб проаналізувати всі «продуктові правки» і скасувати ці «соєві правки», – сказав Володимир Зеленський у відповідь.

Володимир Зеленський відвідав село Красна Слобідка в Київській області, де поспілкувався з місцевими аграріями.

Володимир Зеленський відвідав село Красна Слобідка в Київській області, де поспілкувався з місцевими аграріями.

Опубліковано Підслухано Обухів Середа, 18 грудня 2019 р.

Фото: president.gov.ua

Відео: Facebook/Підслухано Обухів

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Українці відкриття головної ялинки міста перетворилося на екологічний жах.

Будь в курсі найцікавіших новин Києва та Київщини. Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також