У Києві з’явиться пам’ятник Іллі Муромцю

 

Невдовзі у столичному парку «Муромець»  з’явиться пам’ятник богатирю часів Київської Русі Іллі Муромцю.

Його буде виготовлено за унікальною технологією: частини для форм скульптури, які потім заливають бронзою, виготовляли за допомогою 3D принтера. Такого (для пам’ятника великого розміру) в Україні та, може, й у світі ще не робили. Автор – молодий талановитий скульптор Володимир Журавель, із роботами якого кияни уже знайомі. Зокрема, це усім відома скульптура дітей на Поштовій площі.

Пам’ятник Муромцю буде немалим – 11 метрів заввишки разом із пагорбом і гранітним постаментом. Позував для нього український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

«Не думаю, що варто сперечатися, чи потрібен нам пам’ятник Муромцю чи ні. Ілля Муромець, який, за переказами, народився під Черніговом, служив князю Володимиру, охороняв місто Київ і похований у Києво-Печерській лаврі, – це наш богатир, це наша історія. Яку сьогодні, на жаль, намагаються у нас поцупити. Тому Муромець стоятиме у Києві, на території Труханового острова, там, де колись розташовувалася дружина князя Володимира!» – підкреслив Віталій Кличко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також