Сенцов та Кольченко: головне з прес-конференції (ВІДЕО)

    -

Нещодавно звільнені з полону у РФ Олег Сенцов та Олександр Кольченко дають свою першу прес-конференцію у Києві.

Спочатку колишні бранці Кремля подякували всім, хто долучився до звільнення, завдяки чому вони змогли повернутись раніше, ніж закінчився термін ув’язнення.

На питання щодо повернення до Криму Кольченко відповів, що не планує цього, хоча ще не має планів навіть на найближче майбутнє. Сенцов заявив, що поїде в Крим, також як і на Донбас, лише на танках. Обидва планують жити в Києві, Сенцов планує знімати кіно.

На питання, чи будуть вони судитися з РФ за своє ув’язнення, Олександр Кольченко відповів, що його адвокати подали скаргу в Європейський суд з прав людини. Олег Сенцов відзначив, що не вважає себе потерпілим та не має персональних звинувачень. Він також додав, що справи політв’язнів злились зі справою України.

Обидва екс-полонених вважають свої арешти випадковими.

“Кожен робив, що міг. Чому я? Це просто так співпало, це випадковість”, – зазначив Сенцов.

“На моєму місці міг опинитися хто завгодно, хто виступав проти наступу на громадянські свободи. І плюс до всього я знехтував безпекою, – підкреслив Кольченко.

Крім того, Олег Сенцові підкреслив, що попередня адміністрація багато працювала для того, щоб відбувся обмін.

“Обмін не випадковий і не спонтанний, робота всі ці роки велася. І вся попередня адміністрація багато працювали”, – повідомив Сенцов.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що зірки читали Сенцова.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також