Киянин, що стояв у метро, зараз консультує дизайнерів та дає майстер-класи

Історія з хепі-ендом трапилась з пенсіонером з Києва, який раніше стояв з табличкою у переході метро «Позняки», пропонуючи свої послуги з пошиття чоловічих костюмів.

Така інформація з’явилась на сторінці «Трудолюбу» у соціальній мережі. Киян розчулив літній чоловік, і вони розповсюдили ці фото у соціальній мережі.

З’ясувалось, що це – Олександр Федорович Поремській, кравець чоловічих костюмів і верхнього чоловічого одягу зі стажем 50 років. Він працював пліч-о-пліч з Михайлом Вороніним в паралельних бригадах швейного цеху. Олександр Федорович –  безцінний фахівець в області крою, конструювання та пошиття чоловічих виробів.

Коли ці фото у соцмережі  побачила власниця київського ательє Вікторіані, вона одразу ж зателефонувала фахівцю та запросила до себе.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Олександр Федорович погодився бути консультантом і партнером ательє  з пошиття чоловічого верхнього одягу. Крім цього, власники ательє почали роботу над створенням програми авторських майстер-класів Олександра Поремського для студентів профільних вишів і всіх охочих освоїти професію “кравець”.

«Якщо ви ательє, молодий або вже досвідчений дизайнер, школа крою та шиття, профільний ВНЗ, училище, курси крою та швейної справи, Олександр Федорович із задоволенням поділитися своїм досвідом і проведе свої майстер-класи та лекції. Перші лекції та майстер-класи Олександра Поремського, кравця вищого розряду будуть проведені на базі Київського Університету Технології та Дизайну. Усім хто бажає підтримати таку важливу ініціативу, надсилайте заявки на електронну пошту: [email protected]», –  повідомляє «Трудолюб» на своїй сторінці у соціальній мережі.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що сукня київського дизайнера FROLOV прикрасила виступ Ріти Ори (ФОТО).

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також