Кличко закликав киян кохати щодня (ВІДЕО)

Міський голова Києва Віталій Кличко у день святого Валентина звернувся до мешканців столиці.

Відеоролик зі святковим зверненням він розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі. Очільник столиці назвав Київ містом кохання і відзначив, що кохати потрібно не один день на рік, а щодня. Також Кличко натякнув, що сьогоднішній день може стати гарним приводом для закоханих, щоб освідчитись та взяти шлюб.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion


Кличко повідомив, що 14 лютого 155 пар у Києві планували створити нові сім’ї. Можливо, їхня кількість збільшиться завдяки новій послузі «Шлюб за добу». Мер Києва зауважив, що у Центральному РАЦСі на проспекті Перемоги нові родини реєструватимуть аж до півночі.

«Ну і ще одна позитивна новина. У 2019 році в Києві шлюбів було зареєстровано у 6,5 разів більше, ніж розлучень. З’явилося майже 28 тисяч нових сімей. Сподіваюся, що у 2020 їх буде ще більше! Закоханих та щасливих киян має бути багато. Кохайте щодня! Окрилюйтесь! Ми варті того, щоб бути щасливими!» – зазначив мер.

Друзі! Київ – не тільки старовинне і гарне місто. Наша столиця – це і місто кохання! Сьогодні Київ і увесь світ огорнуті любов’ю! Звісно, кохати потрібно щодня. Але чому б не використати День Святого Валентина, як гарний привід показати свою любов рідним та близьким? Нагадати, що вони – найдорожчі і найкоханіші!А для когось цей день може стати і гарним приводом, щоб наважитися зізнатися в коханні, або ж – піти до шлюбу! 155 щасливих пар сьогодні збираються створити родини у Києві. А з послугою “Шлюб за добу”, можливо, їх буде і більше! До того ж, у центральному РАЦСі, що на проспекті Перемоги, зареєструвати шлюб можна буде до опівночі!🙂Ну і ще одна позитивна новина. У 2019 році в Києві шлюбів було зареєстровано у 6,5 разів більше, ніж розлучень. – З’явилося майже 28 тисяч нових сімей. Сподіваюся, що в 2020 їх буде ще більше! Закоханих та щасливих киян має бути багато!Кохайте щодня! Окрилюйтесь! Ми варті того, щоб бути щасливими!🙂

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 14 лютого 2020 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, Кличко обіцяє розв’язку на Богатирській до кінця року.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також