Олексій Мартинов: що відомо про людину, яка може стати наступним прем’єром?

 

Сьогодні зранку, 17 січня, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку, яку передав Володимиру Зеленському, та як він стверджує, голові Верховної Ради.

Після цього у мережі почалось обговорення кандидатур осіб, які могли б очолити Уряд. Телеграм-канал «Темный рыцарь Днепр» називає найбільш вірогідним з них Олексія Мартинова «якому з п’яних очей на куті у Буковелі Беня пообіцяв цю посаду».

Що відомо про цю людина, яка може невдовзі очолити Уряд?

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Олексій Мартинов народився у Лудиново Калузська область (Російська Федерація). У 1989 році закінчив Дніпропетровський державний університет за фахом «інженер-електрик автоматичного керування». Після закінчення займався бізнесом у металургійній та гірничо-видобувній галузі, добування, перероблення та постачання нафтопродуктів, у банківській сфері. Разом з Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим він є одним з засновників ФПГ «Приват» та член Наглядової Ради КБ «ПриватБанк» з  2000 року і до моменту націоналізації 2016 року. Як і його компаньйон Ігор Коломойський, не залишає переліку найбагатших українців. Його стан в середньому оцінюється близько 2 млрд доларів.

У ПриватБанку Олексій Мартинов контролював галузь металургії, переважно – ферросплавний бізнес.

Сімейний стан: одружений: має дочку Ксенію та сина Леоніда (2011 р.н)

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Гончарук подав у відставку.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також