З 1 вересня медикам підвищать зарплати

 

Уряд Дениса Шмигаляи виділив кошти на підвищення заробітної плати медичних працівників з 1 вересня 2020 року.

19 червня Уряд прийняв рішення про підвищення зарплат медпрацівникам. Ми провели розрахунки на основі Центру медичної статистики, отримали відповідну суму – майже 7,4 млрд грн. Для того, щоб ми забезпечили підвищення зарплат починаючи з 1 вересня 2020 року, розробили проєкт акту, який дозволить виділити Міністерству охорони здоров’я на безповоротній основі з Фонду боротьби з COVID-19 для забезпечення виплат, доплат медичним та іншим працівникам з метою підвищення рівня оплати цих та інших працівників, – зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Відповідну постанову Уряд затвердив з доопрацюванням в одноденний строк.

На брифінгу за підсумками засідання КМУ Степанов уточнив, що підвищення зарплат відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу.

Відповідно зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу – на майже 2,5 тис., а молодшого медичного персоналу – на майже 1250 грн. Сьогодні ми виділили конкретний фінансовий ресурс на оплату праці з 1 вересня. Це системне рішення, щоб рухатися до того, аби зарплата медиків була на високому рівні, – сказав він.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що 16 липня – день народження Бессарабського ринку (фото).

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також