Виїзний «День донора» забезпечить спеціальна бригада

 

Відтепер здати кров у Києві можна не лише у стаціонарних медзакладах, але й за містом роботи або навчання.

Виїзна бригада може приїхати до будь-якого підприємства або установи, робітники якого виказали бажання стати донорами. Або охочі можуть долучитися до цієї благородної справи у «День донора»,  що за графіком проводяться виїзними бригадами на базі столичних закладів охорони здоров’я та інших установ.

Здача крові потребує відповідної підготовки та відсутності протипоказань. Щоб стати донором, треба мати бажання та паспорт, а також правильно підготуватися, згідно з порадами фахівців. А щодо необхідних обстежень – на ВІЛ, гепатит С, гепатит В, сифіліс, активність аланін-амінотрансферази (АЛТ), визначення групи крові та резус-фактору – це все зроблять безкоштовно.

«Бригада працює щодня окрім вихідних. Ласкаво просимо всіх, хто має бажання рятувати життя. Знайдіть у графіку найближче до себе місце забору крові, або зателефонуйте за телефонами: (044) 440-11-43; (044) 440-54-66 та домовтеся про виїзний «День донора» на базі вашого закладу», – закликала Директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також