У Славутичі нагородили місцевих спортсменів

До Дня фізичної культури і спорту України міський голова Славутича нагородив 34 спортсмени за результатами виступів на чемпіонатах України, Європи та Світу.

Подякою управління Фізичної культури і спорту КОДА нагороджено Олександра Вишневського – тренера-викладача з футболу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Почесними  грамотами та подяками управління фізичної культури і спорту КОДА за підготовку спортсменів високого рівня нагороджено: Заслужених тренерів України Володимира Савельєва, Олега Копилова, Ігоря Глущенко та тренера-викладача з футзалу Володимира Панченко. 11 працівників фізичної культури та спорту відзначено грамотами міського голови за підготовку спортсменів високого рівня та за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту.

З цього року також започатковано щомісячні стипендії міського голови, у розмірі 600 гривень, за вагомі досягнення у спорті. Перші 10 сертифікатів на стипендію отримали: Гоман Христина (відділення дзюдо), Кузнецова Єлизавета, Коваленко Альона, Гатченко Анна, Каранда Марія (відділення з футзалу), Анонічев Іван, Шкуліпа Андрій, Недайводін Михайло (відділення стрибків на батуті), Домнін Марк, Щукін Максим (відділення з боксу).

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також