У Києві змагатимуться тілоохоронці зі всього світу

У Києві відбудеться Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців «Bodyguard-2019». Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

У змаганнях візьмуть участь команди охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб, а також служб безпеки президента з Китаю, Білорусі, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Йорданії та Сербії.

Крім того, на чемпіонаті будуть представлені дві команди жінок-тілоохоронців від Управління державної охорони та Фіскальної служби України.

«У суботу, 7 вересня, після урочистого відкриття (14:30, Арка «Дружби народів») тілоохоронці демонструватимуть піший супровід особи, яка охороняється, її захист та евакуацію під час нападу зловмисника, а також ефективні прийоми рукопашного бою», – говориться в повідомленні.

8 вересня учасники долатимуть смугу перешкод на автомобілі з ефектними прийомами екстремального керування транспортним засобом на площі перед стадіоном «Олімпійський».

9 вересня відбудуться змагання зі стрільби в умовах, максимально наближених до бойових (спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол»).

10 вересня тілоохоронці на швидкість шукатимуть вибухові пристрої в транспортних засобах (майданчик у Маріїнському парку).

Запрошуємо киян і гостей столиці на Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців «Bodyguard–2019».

Вхід вільний.

Подробиці – тут.

Фото: Facebook/Управління державної охорони України


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині відкрили унікальний багатофункціональний спортивний майданчик.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також