У Броварах пройде вишкіл для молоді

 

Молодіжна громадська організація «Моноліт 1044» з 29 червня по 1 липня проведе захід «Бровари-2018».

В програмі передбачена комплексна підготовка молоді військовим дисциплінам: тактичні навчання, медицина, фізична підготовка, саперна справа, виживання, орієнтація на місцевості.  Інструкторами на вишкілі будуть учасники АТО, військовослужбовці та медики.

Вишкіл орієнтований на молодь, в тому числі учнів 9-11 класів, при умові присутності відповідальної особи та дозволу батьків. Участь та харчування безкоштовні. Проживання в польових умовах.

Бажано мати при собі: камуфляж або спортивний костюм, теплі речі; берци або міцні кросівки, наплічник, спальний мішок, намет, предмети особистої гігієни; казанок, фляжку, кружку, ложку; білизну, 2 пари шкарпеток; каремат; ліхтарик; саперну лопатку, зошит та ручку; компас; телефон з GPS; 2-3 сміттєві пакети; польову аптечку; дощовик або плащ-накидку. Якщо у кандидатів на вишкіл немає якихось речей з переліка, це не завадить участі, потрібно лише заздалегідь повідомити про це організаторів.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати на сайті організатора, або на його сторінці у соціальній мережі. Реєстрація на вишкіл триватиме до 22 червня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також