У Бердянську в районі пляжу «Аркада» з’явилася нова ультра-HD веб-камера і відкрилася «Їдальня №1»

 

Курортна зона Бердянська завдяки роботі веб-камер стає все більш доступною до перегляду онлайн і, до того ж, не перестає вдосконалюватися в плані інфраструктури. Навіть в розпал курортного сезону тут відкриваються нові об’єкти і з’являються нові точки відеотрансляції. Цього разу в об’єктив потрапило узбережжі Азовського моря в рамках пляжу і бази відпочинку «Аркада». У цьому ж районі відвідувачів готова зустрічати нова сучасна їдальня. Детальніше про новинки Бердянської коси розповідає Azov.UA.

Напружений початок курортного сезону 2020 не став перешкодою для розвитку Бердянської коси. Тепер любителі відпочинку в даному регіоні мають можливість цілий рік переглядати мальовничий краєвид Азовського моря і пляжу «Аркада», котрий примикає до однойменної базі відпочинку на Середній косі.

За допомогою даної камери можна помітити, що кількість відпочивальників, які купаються, не знизилася, незважаючи на повідомлення про медуз, що періодично з’являються  у ЗМІ. Таким чином, ми бачимо, що на курорті все спокійно.

Високоякісне зображення, яке передається новою ультра-HD веб-камерою, демонструє частину акваторії Азовського моря і ділянку обладнаного піщаного пляжу перед базою відпочинку  «Аркада» – тут є солом’яні тіньові грибки, дерев’яний пірс, на якому влітку встановлюються шезлонги, і огороджена зона відпочинку з грибками і шезлонгами.

Ще однією новинкою сезону стала оновлена, комфортна їдальня з якісною їжею, доступними цінами і «промовистою» назвою – «Їдальня № 1», яка приступила до роботи з 20 червня.

Заклад розташований в районі бази відпочинку «Аркада» і знаходиться з боку вулиці Макарова, тому доступний не тільки для гостей ближніх баз відпочинку, а й тих, хто відпочиває в приватному секторі.

Сам об’єкт з’явився ще в 2018 році, але поступово поліпшувався з урахуванням вимог відпочивальників.

Так, невелика реконструкція відбулася в 2019 році, але в 2020 значно розширився зал, з’явився великий літній майданчик, і, що найголовніше, їдальня поповнилася капітальною мангальною зоною і власною ребернею. Тепер, з огляду на масштаб змін, її цілком можна назвати новою «Їдальнею №1» на Бердянській косі.

Сьогодні даний заклад може одночасно прийняти до 150 відвідувачів. Просторий зал обладнаний дерев’яними столами з лавками, оснащений потужною системою кондиціонування повітря. У залі діє лінія роздачі з широким асортиментом страв. 

В меню їдальні включені страви української та європейкою кухні. Всього запропоновано близько 4-5 видів перших страв, широкий вибір гарнірів, велика різноманітність салатів, м’ясні вироби зі свинячого і курячого м’яса, млинці з різними видами начинок і багато іншого. На окрему увагу заслуговують страви, приготовані на грилі: овочі, риба, в тому числі і червона, і шашлик. І звичайно ж родзинка їдальнею – дуже смачні ароматні реберця. 

Крім того, на базі їдальні є свій невеликий пекарський цех. Тобто, свіжа випічка власного виробництва також в асортименті.

Порадують зголоднілих туристів і вельми демократичні ціни на їжу. В середньому, вартість повноцінного обіду з першим і другим для дорослої людини складе близько 100-120 гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також