ТОП-5 унікальних марок морозива Києва

    -

Новини Києва

Найсмачніше морозиво готують в Італії, але навіть італійці, гостюючи в Києві, із задоволенням смакують кращі українські зразки цієї солодкої продукції.

Редакція «СР» прискіпливо дегустувала столичне морозиво, обираючи лише те, що виробляється з натуральних інгредієнтів. І за результатами дегустації обрала краще з кращих.

Лідери нашого рейтингу недешеві, тому що якісні. Але літо – той час, коли морозиво може замінити сніданок, обід або вечерю. Останні спекотні дні серпня – чудова нагода відчути літо на смак.

Найбільш розповсюджений бренд – Mr. Pops

Морозиво Mr. Pops родом з Дніпра. Загалом влітку його можна знайти в 74-х місцях у різних районах Києва. Для того, щоб визначити, де саме вам зручно купувати це морозиво, зазирніть на профільну сторінку бренда в Facebook – там вказані всі адреси продажу.

Mr. Pops – морозиво на паличці, має унікальну авторську рецептуру й американське коріння, адже в Європі переважає м’яке морозиво.

Троє друзів – любителів морозива – у 2015-му розпочали виробництво та продаж Mr. Pops у тоді ще Дніпропетровську. Минуло лише кілька років, а їхня продукція вже продається в 10 містах країни та користується особливою популярністю у гостей та жителів столиці.

«Умка» – морозиво з душею та доставкою

«Умка» днями відзначає три роки з моменту відкриття першого власного кафе. Крім першого на Костьольній, 6, з’явилося і наступне кафе за адресою: вул. Хорива, 25.

З початку свого створення «Умка» була представлена на фестивалях. На стартовому етапі засновник цієї марки Вячеслав Шестаковский особисто стояв за прилавком та «катав кульки».

Крім власних кафе, «Умку» можна знайти ще в п’яти точках, зокрема, на Хрещатику, 27. Команда «Умки» називає їх посольствами. Враховуючи всі смаки, в асортименті передбачені різновиди без цукру та веганські. Працює доставка, яку можна замовити за телефоном або на сторінці в Facebook.

Старійшина «Валь-де-Валь»

Найстарше українське авторське морозиво – Валь-де-Валь, хоча ця марка ще навіть не сягнула свого десятиліття.

Особливо рекомендуємо скушувати морозиво з… хліба. Висока ймовірність, що воно стане одним з ваших улюблених.

Дім морозива «Валь-де-Валь» має три власних кафе: на вул. Бульварно- Кудрявська ,5; вул. Велика Житомирська, 26б та вул. Велика Васильківська, 132, а також 6 точок продажу.

Морозиво від Gelarty з доставкою

Італієць Массімо Джеларті скористався старовинними рецептами та власною креативністю та створює в Києві унікальне морозиво, яке можуть доставили вам додому або в офіс. Єдина умова – замовлення необхідно робити мінімум за добу.

Морозиво з нашого дитинства

Класичні смаки натурального морозива власного виробництва можна знайти в мережі магазинів «Молоко від фермера». Смаки, які пропонує засновник бренду «Молоко від фермера» Тарас Мороз, – своєрідний портал у дитинство. Приємно, що ціни при цьому – мінімальні.

Морозиво від торгівельно-виробничої мережі «Молоко від фермера» з’явилося лише в поточному, 2019-му, році, але вже стало популярним. Точки його продажу є в різних місцях Києва, зокрема, на розі Хрещатика й вулиці Городецького.

Редакція «СР» визначила кращу п’ятірку сортів морозива, проте не розподіляла місця, адже в кожного свої смаки, і кожен може обрати власного чемпіона. Але гарантуємо, що всі 5 брендів варті особливої уваги поціновувачів.

Фото: Facebook/Молоко від фермера, Gelarty, Валь-де-Валь, Умка, Mr. Pops


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в столиці під землею вирощують свіжу зелень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також