«Скіфи» під Києвом: Князівство “Київська Русь” запрошує відвідувачів

Парк «Київська Русь» 3-4 листопада запрошує дорослих та дітей на яскраву театралізовану виставу «Скіфи 2».

«Скіфи» – це Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв. Тож до «Київської Русі» з’їдуться кращі кінні лучники з різних куточків світу, в тому числі з Китаю, Туреччини, Болгарії, України, щоб позмагатися в мистецтві стрільби з лука верхи на конях, на повному скаку. Це  складне завдання для учасників змагань, але захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників будуть проходити в денному і нічному форматах в основній номінації і в номінації «Екзотика», що передбачає влучення в три цілі за один заїзд.

Також гості Князівства «Київська Русь» побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї: мечами, списами, сулицями. Крім того,  вершники продемонструють елементи бойової джигітовки: різні трюки, що в минулому допомагали в битві та рятували життя в бою.

Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих і цікавих іграх і конкурсах, слов’янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.Також на відвідувачів чекатиме безпосереднє, живе спілкування з породистими кіньми з Княжої стайні.

Парк «Київська Русь» відкривається о 10:00. Програма триватиме 3 листопада до 20:00, 4 листопада – до 19:00.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також