Новий вигляд старого легкоатлетичного комплексу на Березняках

 

Триває реконструкція манежу на столичному масиві Березняки

Вячеслав Непоп: “Продолжается реконструкция легкоатлетического манежа на Березняках”

На першому поверсі прибудови буде розміщений сектор для стрибків у довжину, 4 бігові доріжки, зона безпеки, роздягальні та душові. На другому поверсі – зали для боксу, настільного тенісу та вільної боротьби.

«По завершенні першого етапу реконструкції в 2013 році в місті з’явився не тільки сучасний спортивний об’єкт, а й нові чемпіони, які нарешті отримали базу для тренувань, – коментує В’ячеслав Непоп. – З минулого року стартував новий етап реконструкції».

На сьогодні побудований металевий каркас та плити перекриття прибудови. Переведені теплові мережі і внутрішні мережі електропостачання, зовнішні мережі побутової та дощової каналізації. Частково облаштовані системи вентиляції, пожежної сигналізації, автоматизації та диспетчеризації, зв’язку та сигналізації. Виконана облицювання входів, завершено оснащення сантехнічного блоку і підвальних приміщень адміністративного блоку. Утеплена покрівля на вхідних групах манежу. Проведено зовнішнє освітлення та благоустрій території.

Серед киян зростає популярність бігу, занять з легкої атлетики, інших видів спорту, фітнесу. Крім підготовки професійних спортсменів, в легкоатлетичному манежі після першого етапу реконструкції проводили заняття 12 київських дитячих спортивних шкіл (по 600-800 дітей в період з 14 до 18 годин), а також 3 марафонських спортивних клубу (по 100-150 чоловік у вечірній час) .

Проект профінансовано з бюджету на 43%. За умови виділення фінансування в повному обсязі, реконструкція манежу буде завершена в 2019 році. Введення в експлуатацію додаткових потужностей легкоатлетичного манежу значно збільшить його відвідуваність і рівень підготовки спортсменів і любителів спорту.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також