НОК Київщини очолив Ігор Малинський

Новим головою Національного Олімпійського Комітету в Київській області став кандидат наук з фізичної культури і спорту, професор, заслужений тренер України з боротьби, заслужений працівник фізичної культури і спорту Ігор Малинський.

Таке рішення було прийнято на звітно-виборчій Асамблеї відділення НОК України в Київській області, що відбулась 27 вересня в Ірпіні, на базі Національного університету державної фіскальної служби. На Асамблеї були присутні представники відділення НОК Київщини, представники федерації та олімпійських осередків Київської області, представники відділів спорту РДА та міськрад, партнери розвитку олімпійського руху та інші активісти олімпійських видів спорту.

Після нагородження активістів відділення НОК України в Київській області з нагоди 20-річчя з дня створення відділення Голова відділення відзвітував за приведену роботу в період з 2014 по 2018 роки.

Наступним пунктом Порядку денного стали вибори майбутнього Голови відділення НОК України в Київській області. Одностайним рішенням членів відділення НОК України в Київській області, яких було 69 чоловік, було проголосовано «за» кандидатуру Ігоря Малинського. Також було обрано заступників новообраного Голови та Виконком у повному складі.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також