Наступного тижня до Борисполя прилетить ще один рейс з Китаю

У наступну середу, 19 лютого, до міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Бориспільський район, Київщина) прилетить ще один літак з міста Ухань (КНР).

Про це повідомила міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька. Всі пасажири та члени екіпажу вимушені будуть пройти двотижневий карантин, з якого вони вийдуть лише тоді, коли лікарі будуть впевненні у тому, що вони не інфіковані новим коронавірусом. Також вона підкреслила, що цим літаком прибудуть виключно ті, в кого, за думкою китайських лікарів немає симптомів захворювання.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Скалецька також відзначила, що зараз зв’язок з українцями в Ухані підтримує Міністерство закордонних справ. У складі оперативного штабу, який займається евакуацією наших співвітчизників з КНР, є представники Міністерства інфраструктури, які відповідають не лише за авіарейс, але й за те, щоб у вівторок зібрати українців по місту та автобусом привезти їх в аеропорт Уханя. Скалецька підкреслила, що Україна обмінюється досвідом з іншими країнами, які вже евакуювали своїх громадян з Китаю.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що киянин через кохання відмовився повертатись з Уханя.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також