На Васильківщині відремонтували амбулаторію коштом держбюджету

Закінчується ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Ксаверівка (Васильківський район, Київська область).

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Впродовж 2018 року тут замінили систему опалення, водовідведення та водопостачання, встановили підвісні стелі «Армстронг» та нові двері.

У наступному році тут планують повне перепланування приміщень, ремонт стаціонарного відділення та заміну покрівлі даху медичного закладу.

За словами очільника Васильківської РДА, ремонтні роботи у Ксаверівській амбулаторії буде виконано завдяки співфінансуванню з державного бюджету за підтримки депутата Верховної ради України керівника обласної партійної організації БПП “Солідарність”- Кононенка Ігоря Віталійовича.

«Ми створюємо максимально комфортні та сучасні умови для пацієнта та медичних працівників. Адже розвиток сільської медицини є наш пріоритет та першочергове завдання», – наголосив Владислав Одинець.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також