На Київщині дітей без щеплень не пустять в школи і дитсадки

 

МОЗ і Міносвіти ще раз нагадали навчальним закладам про те, що нещеплені діти без поважних причин допускатися до навчального процесу не будуть

Як стало сьогодні відомо, навчальним закладам розіслали нагадування МОЗ і Міносвіти датоване 06 вересня 2018 року про те, що нещеплені діти не будуть допущені до навчального процесу в школах і дитсадках, повідомляє прес-служба МОЗ.

Як сказано в повідомленні, в зв’язку з поширенням такого захворювання як кір, з початку цього року, дітям не рекомендовано відвідувати навчальні заклади без відповідних щеплень. Саме щеплення допомагають запобігти масовому поширенню таких інфекційних захворювань, як кір, краснуха, коклюш, епідемічний паротит. У зв’язку з цим невакциновані діти не зможуть відвідувати школи і дитсадки.

Якщо ж дитині протипоказані щеплення, тоді до навчального закладу необхідно надати відповідний документ про протипоказання щеплень (медвіведення).

Також в МОЗ підкреслили, що зараз в Україні достатня кількість доз сертифікованих вакцин для того, щоб охопити всі вікові групи населення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також