На Фастівщині відкрили табір «Козацька Січ»

 

9 липня в селі Волиці відбулося урочисте відкриття дитячого військово-патріотичного табору «Козацька Січ»

Про це інформує Фастівська міська рада. Понад 60 юних фастівчан віком від 7 до 15 років побачать на власні очі світ захопливих козацьких пригод, а заразом відкриють для себе світ пластунів, характерників, відчайдушних героїв.

Організатори – Фастівський курінь Українського козацтва та виконком Фастівської міської ради. Для школярів приготували безліч цікавих конкурсів та майстер-класів. Також під час таборування вони зможуть пройти курс з надання першої медичної допомоги. Діти ознайомляться з багатьма важливими правилами, зокрема навчаться поводитися зі зброєю.

Все у таборі побудовано на принципах козацького виховання, але й у таборі є й педагоги. готові навчати дітей. Дітям передають любов до своєї землі та народу. Крім того, літній табір впроваджує традиційне для українців чоловіче та жіноче виховання, у якому хлопців вчать бути сильними та мужніми лицарями а дівчат – справжніми шляхетними панночками.

Гарного відпочинку у вирі справжнього Січового життя, сповненого козацьких традицій, лицарських звитяг і характерницьких таємниць побажали на відкритті вихованцям Дитячого військово-патріотичного табору «Козацька Січ» старійшина Фастівського куреня Українського козацтва Василь Мазуренко та отаман цього куреня Андрій Шаповал. Повною мірою скористатись можливістю, яку надає табір, здобути унікальний життєвий досвід, навчитись працювати в колективі, отримати задоволення від спілкування з новими друзями та яскравих вражень зичили дітям заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко та начальник управління освіти Наталія Єриш.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також