Киян закликали стати донорами: у лікарнях – дефіцит крові

    -

Новини Києва

Київський міський центр крові звернувся до киян із закликом стати донорами крові. Про це повідомляється на сторінці закладу у Facebook.

«Шановні друзі, що для вас серпень? Період відпусток, приємний літній відпочинок, хороші теплі дні. Для нас серпень – це період, коли немає донорів, відсутні компоненти крові! Щиро вас просимо: виділіть декілька теплих серпневих годин та прийдіть і здайте кров. Врятуйте життя тих, хто зараз не має змоги насолоджуватися відпусткою, а перебуває в лікарні! Будьте здорові! Крутих та найкращих вам відпусток!».

Адреси, за якими можна здати кров: вул. М. Берлинського, 12; вул. М. Пимоненка, 8.

Фото: Facebook/КНП «Київський міський центр крові»


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Українці безкоштовно готують до пологів.

Коментарі

    Avatar for Editor

    Сергій

    Мене дивує наївність всіх тих, хто постійно закликає здавати кров і звертається до свідомості чи моральності. Я донор і хочу здавати кров. Але! Я працюю і мені треба домовлятись з керівництвом. А керівництво не зацікавлене в цьому. Поки не буде вирішено ці питання донорство буде животіти.

    А меня удивляет безцеременно-потребительское отношение этих…призывающих сдавать кровь,приносить продукты куда-то кому-то.Что вы там курите?Я совершенно не сомневаюсь,что сданная мною кровь будет успешно продана и т.д.

Залиште коментар

Читайте також