«Київська сотка»: всіх охочих запрошують до участі

 

Жінок та чоловіків, що мають бажання позмагатися у веломарафоні на 100 кілометрів, запрошують до реєстрації.

Традиційні велозмагання «Київська сотка» відбудуться 2 вересня на дорогах Києва та області. Стартує марафон на Хрещатику у 9 ранку, а лідерів гонки чекатимуть приблизно о пів на дванадцяту біля Національного комплексу «Експоцентр України (ВДНХ), проспект Академіка Глушкова, 1, станція метро «Виставковий центр».

Вперше захід ініційовано та проведено в Києві 7 вересня 2014 року Сергієм Харчуком. У пілотному веломарафоні взяло участь понад 700 учасників. Змагання проводяться щороку наприкінці серпня – початку вересня.

Оргкомітет заходу, співдружність компаній на чолі з ініціатором проекту в Києві Сергієм Харчуком – Український гірськолижний клуб, «Спортивні та культурні ініціативи», туркомпанія «Рутенія Тур» за підтримки Київської облдержадміністрації та управління фізичної культури і спорту КОДА обіцяють сучасний рівень організації вело-змагань. А це професійне суддівство, електронна система старту-фінішу, супровід автомобілями поліції, спец-автомобілями та каретами швидкої допомоги, пам’ятні сувеніри та призи, концерт та культурно-розважальна програма після фінішу!

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також