«Київщина спортивна»: підсумки 2018 року

В рамках виконання програми «Київщина спортивна» регіон у 2018 році отримав 10 нових  футбольних міні-полів зі штучним покриттям та майданчиків  з вуличними тренажерами.

Про це повідомляє прес-служба Управління культури та спорту Київської обласної державної адміністрації. У рамках Програми, що розрахована на 2017-2020 роки, закупівля обладнання фінансується коштом обласного бюджету,  а встановлення –  коштом місцевого бюджету.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективному використанню коштів платників податків, міні-футбольні поля розміром 42х22 м та майданчики отримали: Фастів (Фастівський район), Велика Димерка та Шевченкове (Броварський район), Баришівка (Баришівський район), Згурівка, Миронівка (Миронівський район), Біла Церква (Білоцерківський район)  та Боярка (Києво-Святошинський район) та Богуславі.

ФАСТІВ

У Фастові відкриття об’єктів спортивної інфраструктури відбулось у День Незалежності України.

Захід відвідав знаменитий динамівець, ветеран команди «Динамо» (Київ) Іван Яремчук. Завершилися урочистості футбольним поєдинком за участю вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» (Фастів).

Щодо вуличних тренажерів, то було прийнято рішення їх розділити. Частина функціонує безпосередньо біля стадіону, а частину встановлено на пляжі №2 головної річки Фастова Унави. Місце для тренажерів вибране обдумано. Тут проводять своє дозвілля місцеві мешканці, а також відбуваються змагання з водних видів спорту та пляжні турніри. Зокрема, мова про чемпіонат з веслування на байдарках і каное, який проведений був цього ж дня, піде в наступній новині.

БІЛА ЦЕРКВА

У Білій Церкві міні-футбольні поля були відкриті у День знань, 1 вересня,  у школах №16 та №18. Право зробити перший по м’ячу надали меру міста Геннадію Дикому, після чого свій перший матч на новенькому полі зіграли шкільні футбольні команди.

«Можна сказати, це цілий спортивний комплекс для нашої 16-ої школи. Цей величезний внесок у справу фізичного виховання підростаючого покоління гідно оцінили педагоги, учні та їх батьки – жителі нашого мікрорайону. З відкриттям нового стадіону у дітей і дорослих з’явилася реальна можливість з інтересом і користю проводити дозвілля. Від імені дітей і дорослих сердечно дякуємо вам і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю», – радіє появі нового спортоб’єкта завуч школи Лариса Галкіна.

МИРОНІВКА

У Миронівці новому полю для міні-футболу зраділи учні загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Миронівської районної ради, що на вулиці Чкалова, 54. Урочисте відкриття відбулось 4 жовтня. Символічну стрічку перерізали переможці обласних, міжнародних та всеукраїнських  змагань.

 

БАРИШІВКА

У Баришівці урочиста церемонія відкриття міні-поля зі штучним покриттям відбулась 16 жовтня 2018 року. По завершенню офіційної частини між юними вихованцями ДЮСШ районної ради відбувся футбольний матч під тренерством голови Баришівської федерації футболу Юрія Шуляка. Традиційно, переможених не було, тому всі футболісти отримали сувеніри.

В рамках обласної програми «Київщина спортивна», в Баришівці таких стадіонів з вуличними тренажерами заплановано аж два. Стосовно першого стадіону, то вже стоять вуличні тренажери, тепер справа за футбольним полем. А біля стадіону, якій було відкрито, тренажери планують встановлювати найближчим часом.

 

ШЕВЧЕНКОВЕ

Для юних шанувальників футболу з Шевченкова здійснення мрій відбулось 12 листопада.

Символічна стрічка розрізалася тими, для кого власне і відкривається новий об’єкт – юними мешканцями регіону. Футболісти ФК «Білгород Сіті» з величним задоволенням наввипередки розрізали стрічку на клаптики та брали їх собі на згадку.

А щоб свято ще ліпше запам’яталося, дітки отримали невеличкі презенти, футбольні м’ячі та різні відзнаки як визнання власних здобутків.

ВЕЛИКА ДИМЕРКА

Велика Димерка стала останнім населеним пунктом, який отримав міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, в рамках програми «Київщина спортивна» у минулому році. Відбулось це 10 грудня.

Після офіційних слів на церемонії відкриття свято подовжилося творчими виступами народних колективів та матчевими зустрічами на новому газоні. Так, відбувся старт змагань з футболу, вперше у новоствореній ОТГ “Народний футбол-2018 Великодимерської ОТГ”.

Перемогу здобула команда «Рудні». А загалом брали участь п’ять команд об’єднаної громади. Срібними та бронзовими призерами стали футболісти Бобрика та Димерки. А четверті і п’яті місця відповідно посіли Тарасівка та Шевченкове.

Нагадаємо, що виконання Програми «Київщина спортивна» відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”. Координатором виконання програми виступає Управління фізичної культури і спорту КОДА під керівництвом Сергія Тимофєєва.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Богуславі відкрили спортмайданчик зі штучним покриттям.

(Фото – з офіційного сайту Управління фізичної культури та спорту КОДА).

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також