Киянки мають змогу пройти обстеження у мамолога за день

 

Киянок закликають не боятися діагнозів та вчасно обстежуватися у мамолога

Мешканок столиці закликають обстежуватися у лікарів і не боятися діагнозів. Мотивуюче відео виклав на своїй сторінці у Фейсбуці перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він особисто закликає жінок не боятися ходити до лікарів і регулярно обстежуватися у мамолога.

– У Київському міському консультативно-діагностичному центрі кожна киянка за один день (!!!) може пройти комплексне обстеження на сучасному обладнанні і з застосуванням новітніх методів дослідження та отримати кваліфіковану консультацію у лікаря-мамолога, – повідомив Микола Поворозник.

За статистикою, щороку 16, 5 тисяч жінок чують вперше свій діагноз: рак молочної залози. Кожну годину від раку молочної залози помирає одна жінка з тих 16,5 тисяч. Але відомо, на рак молочної успішно лікується на ранніх стадіях.

Фахівці, в свою чергу, зазначають: проходити обстеження у мамолога повинні всі жінки, незалежно від віку, навіть якщо вони не скаржаться на стан здоров’я. Профілактичні обстеження грають неабияку роль у здоров’ї жінки:

  • так, у віці до 40 років проводиться ультразвукове обстеження, і тільки у разі виявлення проблем діагноз уточнюється за допомогою обстеження на мамографі:
  • жінки ж віком від 40 років мають обстежуватися  на мамографічному апараті і повторювати його кожні два роки.

Де у столиці можна пройти обстеження, читайте за посиланням.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також