Федерація велоспорту Київщини збільшила компетенцію тренерської ради

 

ФВК змінила свій статут з метою більш демократичного керування.

Відповідне рішення було прийнято у Білій Церкві 7 серпня, під час позачергових загальних зборів Федерації велоспорту Київщини, де вирішили реформувати склад відразу двох органів ФВК – тренерської ради та виконкому. Наступний пункт порядку денного було названо революційним рішенням у велоспорті – повноваження основного органу по плануванню, управлінню та розвитку велосипедного спорту на Київщині, чиї рішення є обов’язковими для виконавчого органу, було надано тренерській раді ФВС Київщини.

До складу тренерської ради, що матиме широкі повноваження, увійшли сім осіб: тренери вищої категорії, заслужені тренери України, заслужені майстри спорту та голови федерацій велоспорту Київщини.

«Виходячи  з того, що завдання по розвитку велосипедного спорту на Київщині виконують тренери та їх учні, необхідно змінити роль тренерської ради в ФВСК та надати повноваження тренерській раді ФВС Київщини, як основному органу по плануванню, управлінню, розвитку велосипедного спорту на Київщині, чиї рішення є обов’язковими для виконавчого органу ФВСК. І, виходячи з цього, необхідно доукомплектувати тренерську раду», – зазначив голова Федерації велоспорту Київщини Дмитро Чмирук.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також