До Борисполя прибуде другий літак з українцями з Китаю (ВІДЕО)

Сьогодні, 31 січня, у міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Бориспільський район, Київська область) прибуде другий літак, який поверне громадян України з КНР.

Про це повідомив в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я України Ігор Кузін під час брифінгу. За його словами, на борту літака 15 членів екіпажу та 254 пасажири. Жоден з них не має проблем зі здоров’ям та не скаржиться на підозрілі симптоми.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Кузін також підкреслив, що попри те, що в Україні не зареєстровано жодного випадку захворювання на новий коронавірус, Центр громадського здоров’я відстежує повідомлення з обласних лабораторій та із лікарняної мережі. За словами очільника ЦГЗ, Україна готова до будь-якого розвитку подій.

Пресбрифінг у зв'язку з оголошенням ВООЗ про надзвичайну ситуацію міжнародного значення щодо поширення нового коронавірусу у світі.

Пресбрифінг у зв'язку з оголошенням ВООЗ про надзвичайну ситуацію міжнародного значення щодо поширення нового коронавірусу у світі. Учасники:🔹Др. Ярно Хабіхт, представник ВООЗ в Україні;🔹Дмитро Коваль, заступник міністра охорони здоров'я України;🔹Ігор Кузін, в. о. генерального директора Центру громадського здоров'я України.Довідково: ВООЗ визнала поширення 2019-nCoV надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Про це було оголошено за підсумками екстреного засідання комітету з надзвичайних ситуацій. Наразі зусилля усіх країн мають бути зосереджені на підвищенні готовності системи реагування до подій у галузі громадського здоров'я.

Опубліковано Центр громадського здоров’я України Пʼятниця, 31 січня 2020 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Борисполі приземлився літак з Китаю, у якому вирує вірус.           

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також