Арабатська Стрілка: в Україні запустили онлайн-проект для популяризації відомого курорту

 

За останні роки туристичний інтерес до Арабатської Стрілки збільшився в рази. Але для багатьох відпочивальників цей курортний регіон досі залишається маловідомим і в силу стереотипів розглядається виключно як дитяча оздоровниця. Новий онлайн-проект «Арабатська Стрілка» націлений розширити уявлення про відпочинок на однойменному курорті Азовського моря і зробити його більш інформаційно доступним.

Сучасна Арабатська Стрілка – це місце для комфортного морського відпочинку з великим лікувально-оздоровчим потенціалом і значною кількістю природних пам’яток. Багато туристів вже по достоїнству оцінили природні багатства і переваги регіону. У той же час репутація, яка закріпилася за Арабаткою ще з радянських часів, і відсутність адекватного інформаційно-аналітичного супроводу до недавнього часу залишали її в тіні більш розкручених і популярних сусідніх рекреацій.

Незалежний медіа-проект «Арабатська Стрілка» створений редакцією НІАП «Кирилівка.Укр»  з метою надання достовірної, неприкрашеної і найактуальнішої інформації про відпочинок на найдовшій піщаній косі у всьому світі і, зокрема, в курортних селах Генгорка, Щасливцеве та Стрілкове і прилеглому місті Генічеськ. 

На сайті Арабатка.UA зібрані максимально точні відомості про інфраструктуру, особливості відпочинку і варіантах житла в різних районах Арабатської Стрілки. Сьогодні ресурс включає більше 60 розгорнутих статей, близько 60 оглядів готелів і величезну кількість професійних фото. Всі надані матеріали є авторськими.

Крім того, силами проекту по всьому узбережжю в рамках курортної зони встановлено 27 онлайн веб-камер, які забезпечують цілодобову якісну відео-трансляцію з видом на море, пляжі, природні пам’ятки та інші цікаві об’єкти Арабатки. Приблизно половина веб-камер встановлені спільно з Щасливцевською сільською радою з ініціативи сільського голови Віктора Плохушко, інші – за власний кошт Редакції або в партнерстві з готелями і базами відпочинку.

«Комплексний підхід у подачі інформації дозволяє скласти цілісне уявлення про те, що являє собою Арабатська Стрілка сьогодні, яке місце для поїздки на море вибрати залежно від особистих переваг і можливостей, і чим крім пляжного дозвілля можна зайнятися на курорті. За допомогою веб-камер багато аспектів відпочинку легко візуалізуються, і можна в будь-який момент отримати відомості про стан погоди, особливості пляжів і моря, кількості відпочиваючих, тобто про все, що важливо знати при плануванні відпочинку. І, до речі, тільки на Арабатській Стрілці ми зустріли виражену підтримку і зацікавленість в просуванні курорту в інтернет з боку місцевої влади», – пояснює головний редактор НІАП «Кирилівка.Укр», Євген Смельчаков.

Прогнозується, що новий проект фундаментально допоможе розвитку даної курортної зони і туризму в Херсонській області в цілому. Цю позицію підтримує і місцеве сільське керівництво: 


«Для багатьох українців уявлення про Арабатську Стрілку обмежується знаннями про порівняно мілке Азовське море, піщані пляжі і лише іноді хоча б про солоні озера і термальні джерела. А тим часом реальний потенціал нашої курортної зони набагато більший – Рожеві озера, водолікарня, грязі Сиваша, прісне гліцеринове озеро і так далі. Запуск масштабного інформаційного проекту від авторитетної Редакції має велике значення для розвитку Арабатської Стрілки в туристичному, і, як наслідок, і в економічному плані. Це чудовий шанс показати всім унікальність регіону, підкреслити, що за багатьма показниками він не тільки не поступається,
а навіть перевершує більш розкручені морські курорти як в Україні, так і за її межами», – ділиться своїм баченням ситуації голова Щасливцевської сільської ради, Віктор Плохушко.

Як би там не було, Арабатська Стрілка давно потребує якісного інформаційного ресурсу. Але, на жаль, державна політика в сфері туризму ведеться порівняно мляво, тому основну відповідальність в популяризації вітчизняних курортів покладають на себе незалежні медіа-ентузіасти і громадські активісти. Саме завдяки їх зусиллям незаслужено обділені увагою унікальні куточки країни можуть заявити про себе на туристичному ринку України з новою силою.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також