25 мільйонів на фінал Ліги чемпіонів УЄФА у Києві

 

КМДА виділила 25 млн гривень ФФУ на організацію фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації (КМДА) 6 квітня через систему закупівель Prozzoro уклав договір з ТОВ «ФФУ Маркетинг», засновниками якої є Федерація футболу України (ФФУ). УЄФА делегувала всі права ФФУ, тому ФФУ організовує фінальні матчі Ліги чемпіонів і Ліги чемпіонів серед жінок під контролем УЄФА. КМДА виділила на ці послуги 25 млн гривень.

 

12 червня 2017 року ГО «Федерація футболу України» і КМДА підписали договір на проведення фінального матчу ЛЧ УЄФА. ФФУ повідомила, що ТОВ «ФФУ Маркетинг» може провести підготовку і забезпечити належне проведення в Києві всіх запланованих заходів, присвячених фінальним матчам.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ «ФФУ Маркетинг» було зареєстровано 3 липня 2015 року, його керівником з 1 лютого 2016 року є Роман Волинець. Його засновником виступає ​​громадська організація Федерація футболу України. Розмір статутного капіталу складає 2,6 млн гривень. ТОВ «ФФУ Маркетинг» є рекламним агентством.

Оскаржити намір укласти договір можна до 17 квітня 2018 року.

Тиждень тому на сайті УЄФА стартував продаж квитків на матч на НСК «Олімпійський» (фінал Ліги чемпіонів), який відбудеться 26 травня. А в міжнародному аеропорту «Бориспіль» почалася підготовка до великого весняного споттінгу, який відбудеться 26 травня 2018 року, в день фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2017/2018.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також