1677: нова телефонна гаряча лінія для пацієнтів та лікарів

Офіційно запрацював контакт-центр Національної служби здоров’я України, за коротким номером – 1677

Про це повідомляє сервіс Helsi.me.

Для пацієнтів ця лінія стане у пригоді, коли треба дізнатися про те, як обрати лікаря. Надважливою місією вважають реакцію на порушення прав пацієнта, але він повинен відразу зателефонувати за коротким номером та докладно розповісти про все оператору кол-центру.

А ось лікарям така гаряча лінія допомагатиме у роботі, адже зателефонувавши та поставивши свої питання. кожен зможе отримати всю інформацію про умови роботи реформи, про права лікаря у ході запроваждення реформи. Окремо розробники кажуть про можливість для лікарів надати інформацію, якщо засади реформи порушуються.

Є ще й третя група зацікавлених осіб: керівники медичних закладів України. Вони зможуть швидко отримати інформацію щодо оформлення документів, отримати відповіді на запитання, що виникають у ході оформлення звітів тощо.

 

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Олена

  Офіційно номер 1677 не працює,, ніхто не бере слухавку, те ж саме в тех підтримці helsi, ніхто не відповідає, реєстратора також.. По суті звертатись нема куди..

  Avatar for Прудникова Александра

  татьяна

  Протягом години чекала код на телефон , так і не дійшов . Записувалася декілька разів до різних лікарів в різний період часу таж сама проблема . Тому звичайний телефон – надійний. Систему ХЕЛСІ ввели але вона є недосканаленою .

Залиште коментар

Читайте також