Жителі Голосіївського району пропонують внести корективи в ДПТ

Про це повідомив депутат Київради Дмитро Калініченко

До депутата звернувся ОСН «Вуличний комітет вулиць Ушакова, Військової, Маршальської» щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва ЖК по пр. Науки, 66-70. Голова ОСН нагадав, що цей ЖК будується вже дуже давно і тут повинно бути побудовано два будинки по 22-25 поверхів.

Однак, як випливає з висновків, які в липні 2017 року були не надані КО «Інститут генплану Києва» чиновникам Департаменту містобудування та архітектури КМДА, територія довгобуду на пр. Науки, 66-70 в ДПТ в межах вул. Ягідна і пр. Науки вказана з висотою в 9 поверхів. Але вже в травні 2018 року КО «Інститут генплану Києва» повідомив, що висота встановлена ​​на рівні 16 поверхів, що відповідає чинним нормам.

Дмитро Калініченко також повідомив, що, побоюючись порушення норм ДБН, 19 жовтня 2017 року були не проведені громадські слухання, на яких було затверджено склад представників територіальної громади для включення їх в погоджувальну комісію з доопрацювання ДПТ. Після цього відповідне звернення з проханням створити таку погоджувальну комісію було направлено на ім’я міського голови. Однак результату ніякого немає.

Дмитро Калініченко попросив мера Віталія Кличка повідомити про наміри столичної влади по створенню погоджувальної комісії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також