Збірні держслужбовців Київщини отримали нагороди

 

Відбулося нагородження збірних команд державних службовців Київської області, що перемогли на Всеукраїнській спартакіаді.

Перше загальнокомандне місце у змаганнях за найбільшою кількістю очок, набраних командами у п’яти видах спорту здобув Кагарлицький район. Срібним призером спартакіади стала Миронівщина. А третє місце посіли державні службовці з Білоцерківської районної державної адміністрації.

Урочисте вручення кубків  розпочалося з бронзового призера – Білоцерківської РДА. В затишному приміщенні адміністрації гостей вже чекав голова району Геннадій Джегур разом з командою спортсменів-держслужбовців. Кубок за третє місце заслужено отримав капітан та лідер команди, головний спеціалісту відділу з питань фізичної культури Сергію Соколову.

Срібну нагороду отримала команда Миронівської РДА, а прийняв особисто голова району Ігор Черногод. Вручення Кубку відбувалося в оточенні колективу Миронівської дитячо-юнацької спортивної школи.

І місце церемонії нагородження було вибране невипадково – це майбутній спортивний комплекс, проект побудови запланований в державній програмі Мінрегіонбуду на 2018-2019 роки. Тут будуть борцівський зал, універсальний ігровий зал, приміщення для фітнесу та тенісу, кімнати для шахів ті інших інтелектуальних видів спорту.

«Будівництво триває з 2015 року. Цей спорткомплекс – мрія моря і дітей Миронівки. Завершити будівництво плануємо вже наступного року», – прокоментував Ігор Чорногод.

Золоту відзнаку отримував володар чемпіонського титулу – Кагарлицька РДА. Нагородження за перше місце було проведене на стадіоні біля школи, на березі мальовничої водойми. Приймали Кубок голова РДА Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також