З 14 липня дорожчає проїзд у Києві

 

Сьогодні останній день, коли кияни та гості міста можуть проїхати у наземному та підземному комунальному транспорті за старими тарифами.

Нові тарифи почнуть діяти з 14 липня для наступних видів транспорту: метрополітен, автобуси, трамваї, тролейбуси, фунікулери та у міській електричці.

Вартість разового жетона для проїзду у метрополітені становитиме 8 грн. До кінця липня ще можна використовувати старі жетони, або обміняти їх без доплати на нові. Обмін здійснюватимуть на станціях «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут», «Дарниця» (вестибюль № 2). У серпні за обмін старого жетона на метро вже потрібно буде доплатити, а з вересня старі жетони будуть не дійсні для проїзду у метрополітені.

Власники безконтактних карток зможуть їздити в метро за  6,50 грн (за умови придбання 50 поїздок). Заставна вартість пластикової безконтактної карти встановлена у розмірі 15 грн.Для тих, хто придбав місячні проїзні квитки, одна поїздка коштуватиме від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,50 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту).

КМДА нагадали, що збережено пільги на проїзд громадським транспортом для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших пільгових категорій населення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також