Ювілейні двійнята народилися у київському пологовому будинку №5

Діти з’явилися на світ на 36-му тижні вагітності, але лікарі вважають, що для двійнят це нормальний термін

Дівчатка Христина і Вероніка спокійно сплять в кувезі, над яким знаходяться два стежать монітора. Дихання, серцебиття – все під контролем. Хоча ніяких приводів для тривоги за здоров’я двійнят у лікарів немає.

Мама й тато дівчат кажуть: «У нас народилися дві довгоочікувані донечки, але те, що вони стануть «ювілейними» для пологового будинку, наша сім’я навіть не припускала. Було цілковитою несподіванкою така увага з боку преси, телебачення, міської влади». Новоспечена матуся також каже, що вдячна лікарям пологового за професійність та увагу до неї під час вагітності та пологів.

Наразі Христина важить 2 кілограми 400 грамів, а Вероніка – 2 кілограми 320 грамів. Їх тато й мама щасливі, адже отримали відразу два подарунки долі. Вони розповіли, що протягом п’яти років вагітність у Каті не наступала. І ось на УЗД фахівці підтвердили, що жінка чекає двійню. Радість була безмежною. Катерина та Дмитро Тимощуки готувалися до народження дівчат, а зараз сподіваються на те, що немовлята ростимуть здоровими та щасливими.

«Наш пологовий будинок був відкритий в 1956 році, і з того моменту тут ведеться статистика, яка дозволила нам точно підрахувати, скільки малюків з’явилося в цих стінах, – каже головний лікар столичного пологового будинку № 5 професор Михайло Макаренко. – Ми готувалися до цієї події, і ось вона сталася – народилися двійнята. Старша з них, Христина, виявилася нашою 200-тисячною дитиною, а молодша, Вероніка, відкрила рахунок наступної тисячі новонароджених».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також