Юрій Луценко оголосив підозру Владиславу Мангеру

Убивство Гандзюк замовив однопартієць Тимошенко, про це сьогодні оголосив Юрій Луценко

Голова Херсонської ОДА Владислав Мангер є організатором вбивства активістки Катерини Гандзюк. Він знайшов людей, заплатив їм гроші та керував організацією вбивства.

Владислав Мангер – не тільги голова ОДА, але й відомий в Херсоні представник Юлії Тимошенко, член партії «Батьківщина». І до останніх пір Тимошенко, як номер один у партії, підтримувала свого однопартійця.

Але коли стало зрозуміло, що обвинувачення не уникнути, Херсонська обласна організація партії «Батьківщина» поспіхом виключила голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера з числа своїх членів. Також  йому порадили піти із посади самому. Цей документ було прийнято на зборах верхівки партії 8 лютого 2019 року, напередодні оголошення підозри.

Луценко розповів майже всю схему, розроблену Мангером, та назвав виконавців. Також генеральний прокурор наголосив, що головний підозрюваний мав намір завдати Катерині Гандзюк не тільки фізичного болю, але й знищити її морально. Гроші, які пообіцяв замовник виконавцям, призначалися за життя молодої жінки, активістки.

«Згідно з висновком експерта, – сказав Луценко, – смерть Гандзюк настала від термічних опіків до 40% тіла. А настання смерті знаходилося у прямому причинно-наслідковому зв’язку з отриманими нею опіками від нападу. Таким чином, Мангер підозрюється в організації здійснення вбивства Гандзюк, вчиненого з особливою жорстокістю з корисливих мотивів, на замовлення, за попередньою змовою осіб».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також