Юні бучанці отримали паспорти на День Незалежності

 

По досягненню 16-річного віку 11 юнаків та дівчат з Бучі (Київська область) отримали паспорт на День Незалежності України.

Документи вручив Бучанський міський голова Анатолій Федорук спільно з головним спеціалістом Ірпінського міського відділу міграційної служби Марією Церковнюк.

-Бажаю високо нести звання українців, були щасливими, реалізували свої задуми, щоб ви і ми вами пишалися. Пам’ятайте: Буча чекає кожного із вас після здобуття освіти, аби продовжувати розбудову громади,- зазначив Анатолій Петрович.

Привітавши дітей із цією урочистою подією у їхньому житті , він також зазначив, що паспорт – це один із найважливіших документів в житті, символ зрілості і його отримання – це перший крок до дорослого життя! Побажав їм бути гідними громадянами своєї країни, сумлінним навчанням та працею примножувати її славу, дбати про моральну чистоту, людяність і порядність.

Міський голова також висловив сподівання, що цей день запам’ятається назавжди, та закликав відноситись відповідально до будь-якої справи, прикладати чимало зусиль для того, щоб Україна розвивалась та процвітала.

Анастасія Мурміль від імені ровесників привітала присутніх із святом нашої країни і побажала усім реалізації планів і задумів під мирним небом.

 

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також