Які організації Київщини отримають бюджетні кошти на патріотичне виховання

 

Конкурсна комісія КОДА визначила проекти та програми, що отримають  бюджетне фінансування на розвиток націонал-патріотичного виховання на Київщині.

Участь у конкурсі взяли 14 інститутів громадянського суспільства, що подали на конкурс 21 проект. Переможцями стали 9 ГО, які ініціювали 15 пропозицій. Загальна сума фінансування з бюджету становить 1 млн гривень.

Найбільшу підтримку конкурсної комісії (93,64%) отримала молодіжна ГО «Нова хвиля» з проектом «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки». Розмір бюджетного фінансування становить 99 тис грн.

Трохи меншу підтримку (89%) членів комісії має ГО «Центр інновацій та сталого розвитку» з пропозицією «Табір медіа-патріотів 2.0». На це з бюджету КОДА виділять 88 072 тис грн.

Третє місце за підтримкою комісії (88,64%) зайняв проект «Військово-патріотична гра «Юний розвідник», яку подав на конкурс «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» (58 140 грн). На фінансування ще одного проекту  «Історико-краєзнавча експедиція «Закриті сторінки історії», «Каскаду» виділять з бюджету КОДА 43 820 грн. І третій проект Молодіжного військово-патріотичного спортивного клубу, що також переміг на конкурсі – «Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух», вартістю  75 830 грн.

Громадська організація «Козацький лицарський клуб» отримає 59 803 грн на реалізацію проекту «Захід вихідного дня з вивченням історії козацтва, українських традицій «Дорогинська Січ».

Проект «Ми – громадяни України» вартістю 92 800 грн підготовлено до конкурсу ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м.Києві та Київській області». Його підтримали 77,5% членів комісії. Ще один проект цієї ГО, що отримав 92650 грн бюджетних коштів – «Нове покоління ростимо разом».

Найбільшу суму фінансування – 99 тис грн отримала ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» з проектом «Я відповідальний захисник – знаю, вмію, можу!». Ще 31 896 грн громадська організація отримає з бюджету КОДА на реалізацію проекту «Історична фотовиставка «Два століття – одна війна». І третій проект цієї ГО, що також схвалили члени комісії – «Поєднані боротьбою» вартістю 80 тис грн.

Завершують перелік переможців ГО «Всеукраїнський громадський рух «За майбутнє»  з проектом «Обласний військово-патріотичний збір «Курс молодого бійця» (42 220 грн з бюджету КОДА) та ГО «Центр патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник», що отримає 42 200 грн на ініціативу «Великий кордон. На стику цивілізацій».

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також