Влада-громада: мер Білої Церкви провів особисте приймання

 

Геннадій Дикий, міський голова м.Біла Церква (Білоцерківський район, Київська область) 4 липня провів особисте приймання громадян.

На зустріч з мером записалось 22 білоцерківчанина. Підняті питання мали як приватний, так і загальноміський характер. Зокрема, один із жителів звернувся із проханням розглянути можливість презентації діяльності антинаркотичної асоціації, ще один запропонував пропозиції щодо заходів з енергоефективності і енергозаощадження  в  місті.

Жителі вулиць Кільцева, Островського та Осипенка звернулися з проханням відремонтувати дорогу, а вул. Сагайдачного – розташувати сміттєві баки. Піднімалися питання благоустрою міських територій,  облаштування водовідведення  по пров. Водопійна та ін.

Ряд звернень стосувалися сприяння в отриманні житла, приватизації земельних ділянок та нежитлових приміщень, влаштування на роботу, ремонту покрівлі багатоквартирного будинку та ін.

Усім громадянам, які прийшли на приймання до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вивчення та розгляду можливості вирішення піднятих питань.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також